Korepetycje z chemii Bydgoszcz

Zajęcia przygotowujące z bieżącego materiału do sprawdzianów, konkursów, olimpiad i matury rozszerzonej z chemii!

korepetycje z chemii online

Korepetycje z chemii Bydgoszcz

Szukasz korepetycji z chemii w Bydgoszczy?

Oferuję korepetycje stacjonarne z chemii w Bydgoszczy, dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej i skoncentrowanej na uczniu atmosferze, gdzie każdy może w spokoju rozwijać swoje umiejętności i wiedzę. Akademia Chemika mieści się zaledwie 5km od Bydgoszczy – w centrum Osielska.

Moje podejście to połączenie teorii i praktyki, aby maksymalnie wykorzystać czas spędzony na nauce. Skupiam się na zrozumieniu materiału, rozwijaniu umiejętności rozwiązywania problemów i przygotowywaniu do egzaminów. Zapewniam wszystkie potrzebne materiały edukacyjne i dostosowuję tempo nauki do możliwości ucznia.

korepetycje z chemii online

Korepetycje chemia Bydgoszcz – szczegóły

Dla każdego ze swoich uczniów tworzę indywidualny plan nauki, uwzględniający przede wszystkim jego potrzeby oraz cel jaki chce osiągnąć.

Personalizacja pozwala skupić się na najważniejszych aspektach jak również kontrolować na bieżąco postępy w edukacji.

schedule
Czas trwania

Każde spotkanie trwa 60 minut – częstotliwość i tematykę zajęć dobieramy indywidalnie

sell
Cena zajęć

Zajęcia indywidualne dla uczniów szkół podstawowych: 100 – 150 zł

Zajęcia indywidualne dla uczniów szkół średnich: 120 – 170 zł

Kurs maturalny (zajęcia grupowe): stawka zależna od liczności grupy

agata maj założyciel akademi chemika bydgoszcz

Korepetycje z chemii online – Agata Maj

Oferuję lekcje online, na takich samych zasadach jak lekcje stacjonarne. Pozwalają one na naukę niezależnie od miejsca zamieszkania. Jedyne wymagania to dostęp do internetu oraz posiadanie komputera, tabletu lub telefonu.

Podczas lekcji korzystam z wirtualnej tablicy, co umożliwia widzenie notatek w czasie rzeczywistym. Dzięki temu nauka online jest równie efektywna, jak tradycyjne spotkania. To elastyczne i nowoczesne podejście do edukacji, które przekracza ograniczenia geograficzne, umożliwiając naukę z każdego miejsca na świecie.

akademia chemika logo

Jak zapisać się na korepetycje w Akademii Chemika?

Zadzwoń do nas bezpośrednio. Nasz przyjazny zespół jest gotowy odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i pomóc w procesie zapisu.

Akademia Chemika laureatem prestiżowej nagrody
'Orły Edukacji’

To wyróżnienie podkreśla nasze zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości edukacji chemicznej dla dzieci. Specjalizujemy się w prowadzeniu inspirujących warsztatów i zajęć dla dzieci, które rozbudzają ich ciekawość i pasję do nauki chemii.

Nagroda 'Orły Edukacji’ potwierdza nasze wysiłki w tworzeniu unikalnych i angażujących programów edukacyjnych, które przyczyniają się do rozwoju młodych umysłów. Jesteśmy niezmiernie dumni, że nasza praca została doceniona w tej prestiżowej kategorii, co motywuje nas do dalszego rozwijania naszych inicjatyw edukacyjnych.

Poznaj opinie naszych klientów!

Monika SrokaMonika Sroka
12:22 26 Jan 24
Bardzo polecam te zajęcia dla dzieci!! Szczególnie Panie prowadzące, super podejście 🙂 tematyka interesująca, moim dzieciom się bardzo podoba i uczęszczamy regularnie 🙂
Natalia SmagiełNatalia Smagieł
18:54 24 Jan 24
Warsztaty Pani Agaty to świetny sposób na rozbudzenie ciekawości naukowej u dzieci. Polecam!
Maja SieraszewskaMaja Sieraszewska
08:35 31 Dec 23
Super zajęcia, profesjonalnie poprowadzone. Wiedza chemiczna dostosowana do wieku uczestników i przekazywana w formie świetnej zabawy. Dzieci nie są tylko obserwatorami ale w pełni angażują się w wykonywane doświadczenia.Syn już się nie może doczekać kolejnego razu. Napewno wrócimy. Polecam każdemu, kto szuka sposobu na kreatywne i ciekawe spędzanie czasu przez dziecko.
Marta O.Marta O.
14:16 02 Dec 23
Świetne miejsce na mapie Bydgoszczy! Zajęcia, które pobudzają chęć nauki w dzieciach, jednocześnie zapewniając im świetną zabawę i integrację z innymi dziećmi w podobnym wieku. Na pewno wrócimy!
Edyta PEdyta P
17:50 13 Sep 23
Dzieci zachwycone zajęciami! Nie dają mi spokoju i pytają kiedy mogą znowu odwiedzić Akademię Chemika! Gorąco polecam!
KasiaKasia
20:23 06 Sep 23
Fantastyczne zajęcia dla dzieci, prowadzone z zaangażowaniem, przemyślane i ciekawe. Wrócimy jeszcze na chemiczne urodziny dla dzieci 🙂
js_loader