Akademia Chemika – kim jesteśmy?

Akademii Chemika – to My!

agata maj założyciel akademi chemika bydgoszcz

Agata Maj

Założyciel, prowadząca zajęcia, chemik z Bydgoszczy.

Jestem magistrem chemii. Od 10 lat z zamiłowania przygotowuję swoich uczniów do sprawdzianów, konkursów i egzaminów maturalnych. Zawsze indywidualnie podchodzę do potrzeb i możliwości każdego kursanta. Na lekcjach uczę przede wszystkim logicznego myślenia i poprawnej interpretacji danych. Moim celem jest to, żebyś zrozumiał chemię, a nie uczył się jej na pamięć.

Razem z moim zespołem mamy misję, aby to nie tylko nauczać chemii, ale przede wszystkim inspirować do logicznego myślenia i zrozumienia tej fascynującej nauki. Wierzę, że edukacja poprzez praktyczne doświadczenia jest kluczem do zbudowania trwałej ciekawości i wiedzy. Jako certyfikowani chemicy, dbam o to, aby każde doświadczenie było edukacyjne, bezpieczne i niezapomniane.

weronika radecka

Weronika Radecka

Prowadząca zajęcia, chemik z Bydgoszczy.

Cześć! Jestem Weronika – studentka drugiego roku pedagogiki ze specjalnością animacja. Dodatkowo jestem absolwentką technikum chemicznego. Fascynuje mnie chemia oraz barwne doświadczenia, dzięki którym lepiej zrozumiemy otaczający nas świat. W wolnych chwilach lubię malować obrazy.